Transport i spedycja

W zakresie Transportu i Spedycji oferujemy kompleksową obsługę przesyłek na terenie całej Europy. Współpracujemy na stałe z grupą sprawdzonych Przewoźników, którzy gwarantują nam realizację zleceń naszych Klientów zgodnie z wysokimi standardami naszej firmy. Nasz zespół to ambitni specjaliści w dziedzinie transportu i logistyki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze Klientów cechuje nas wysoka dyscyplina w zakresie punktualności i terminowości dostaw. Nowoczesna flota oraz zespół doświadczonych spedytorów to gwarancja wysokiej jakości usług jaką oferujemy.

Pater
Logistic Sped

Głównym obszarem zajęć firmy, jest: transport krajowy, transport międzynarodowy, transport gabarytowy, spedycja krajowa, spedycja międzynarodowa, usługi logistyczne, usługi magazynowe.

Magazynowanie

Ważnym elementem realizowanych i obsługiwanych przez nas zleceń są usługi magazynowe, w których zakres wchodzą: przeładunek, paletyzowanie, magazynowanie.

Czytaj więcej

Transport gabarytowy

Od 2018 roku oprócz przesyłek standardowych, specjalizujemy się również w transporcie ładunków nienormatywnych, ponadgabarytowych oraz w transporcie maszyn.

Czytaj więcej